10 Buc/punga SC /APC a LC/UPC Simplex 3.0 mm Fibră Single Mode Cablu Patch
74.73lei 49.32lei

10 Buc/punga SC /APC a LC/UPC Simplex 3.0 mm Fibră Single Mode Cablu Patch

0 Recenzii | Scrie o recenzie
  • Disponibilitate:In stoc
  • Cod Produs:m603

10 Buc/punga SC /APC a LC/UPC Simplex 3.0 mm Single-Mode Fibre Patch Cablu CATV de fibre Optice, sisteme de comunicații de date pe fibra Optica transmisie Construirea rețea de acces sistem de Cablare, ODF aplicații FTTX Caracteristici de atenuare Scăzută și pierderi de reflecție înapoi Bună echangeabilityGood Durabilitate, stabilitate la temperaturi Ridicate CE,ROHS,FCC

Caracteristici 1) tip Conector: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Inel de Capăt-fata: PC, UPCAPC 3) de Bază Tip: Single-mode (SM: 9/125um), Multimod (MM: 50/125um sau de 62,5/125um) 4) Cablu Cantitate: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Diametrul Cablului: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Lungime Cablu: 1, 2, 3 metri sau personalizate 7) tip Cablu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Blindate

Caietul de sarcini

Caietul de sarcini

Unitate

FC, SC, LC/Cabluri Blindate

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Pierdere de inserție

dB

≤2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Pierderea de returnare

dB

≥550

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Lungime de undă

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Interschimbabilitatea

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrații

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Temperatura de operare

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Temperatura de depozitare

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Diametrul cablului

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

Cum de a Alege Dreptul De Cablu de Fibră Optică de Tip?PS:diferenta de OM4 și OM3 fibra de modul de fi următoarele

1. OM4 a fost dezvoltat special pentru VSCEL laser de transport și permite 10 Giga / secunda link-ul de distanțe de până la 550 de Metri (față de 300M cu OM3).

2. Efective modal de lățime de bandă pentru OM4 este mai mult decât dublu față de OM3.

3. Pentru OM4 cablu patch este 4700 MHz.km, în timp ce pentru OM3 este de 2000 MHz.km.Denumirea De Fibre Dia.(µm) de Tip Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimode 2000M 275M 550M 33M Nu este acceptat Nu este acceptat OM2 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 82M Nu este acceptat Nu este acceptat OM3(Laser Optimizat) Multimode 50/125 2000M 550M 550M 100M 300M(SR4) 100M(SR4) OM4(Laser Optimizat) Multimode 50/125 2000M 550M 550M 400M 150M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000M 5 km la 1310nm 5km la 10km 1310nm la 1310nm N/O N/O Fibră Optică Cablul Principal tip de Interfață Putem furniza personalizate varietate de Optica Patch cord, link-ul este pentru LC-conector LC.Dacă ai nevoie de alt tip de interfață, vă rugăm să nu ezitați să contactați serviciul clienți pentru detalii.

Etichete: cf a5, apc sc, FIBRE, ftth, fibra optica lc, 1x16, conector apc, faux blana geanta, 4 cablu de fibra, SC UPC.

  • Numărul De Model: SC /APC a LC/UPC
  • Nume De Brand: AUA
  • Certificare: NICI unul
  • Compatibil: TP-link
  • Origine: NC(de Origine)
  • Element De Lungime: 1m
  • Dimensiune: 33x32x34
  • Tip De Fibre: Modul Single
  • Tip Conector: SC/APC
Informatii suplimentare